top of page

NEJDE O DIÉTU, ALE O ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL


Nie je to len o chudnutí, stories s pekne naloženým tanierom či menšej konfekčnej veľkosti. Je to aj o príbehoch ako ste sa dopracovali až sem: K OBEZITE a nespokojnosti zo samej seba, poruche príjmu potravy, vynechaniu menštruácie, anorexii, depresii, prepáleniu organizmu a pod.


Príbehy klientov, ktoré si vypočujem pri konzultácií sú veľmi silné, inšpiratívne a aj smutné. Posmešky na škole, šikana, nevera, poznámky na výzor od partnera či rodiny. Aj toto patrí medzi dôvody, prečo chcete začať so stravovacím plánom.


A toto je môj príbeh. Príbeh, ako sa z tučného dievčaťa s chrbtom ako slížová doska a večnými prezývkami ako škaredko, Hagrid a sádelko stala silnejšia, zdravá žena, ktorá chce pomôcť meniť životy k lepšiemu a byť zdravým vzorom pre svoju Kláru. Áno, som mama 3,5 ročného dievčatka a moja cesta nebola ľahká a v niektorých prípadoch už vôbec nie zdravá. Hľadala som spôsoby, ako čo najrýchlejšie znížiť hmotnosť, ako oklamať svoje telo a budem úprimná, vypomstilo sa mi to. Telo oklamať nejde, dlho mi trvalo pochopiť jednoduchý vzorec. Dať telu to, čo potrebuje a ono sa ti odvďačí zdravým. Vyskúšala som bielkovinové diéty, sacharidové vlny, smoothie diéty, dokonca som fungovala iba na výživách lebo som sa dočítala v časopise, že jednej modelke sa tak drží udržať si vysnívanú figúru. V období keď som pracovala ako riaditeľka v banke moje raňajky nahradil koféin a nikotín, obed ma minul a na večeru padol pohár, dva vína. A kam ma to dostalo? Spomalený metabolizmus, večná únava, bulímia a zlyhanie imunitného systému. Uvedomenie a priznanie si, že robíme chybu a potrebujeme pomoc je pre niekoho najťažšia vec v živote. Aj pre mňa bola. Ale tá najlepšia čo sa mi stala a teraz som tu, aby som pomohla práve vám. Vám, ktorí ste sa našli v tomto mojom príbehu.

Moja najsilnejšia váha bola 89 kg a podarilo sa mi ju znížiť o - 30 kg. Druhou premenou som si prešla po pôrode cca - 23 kg. A ako sa mi to podarilo? Dávam telu to, čo potrebuje. Vyvážená strava dopĺňaná mikronutientami, pravidelný pohyb na posilnenie svalstva, meditácia pre zdravú myseľ, sauna a otužovanie pre posilnenie imunity.


Už je to len na tebe. Spraviť ten krok a zmeniť svoj život k lepšiemu. Pretože byť zdravý a cítiť sa vo svojom tele fit, je ten najkrajší pocit.


"NEJDE O DIÉTU, ALE O ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL"

6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page