top of page

JA v REFRESH ESTETIC STUDIO
V Refresh Estetic Studio pôsobím už rok ako expert na telové ošetrenia, medzi ktoré patrí Bodyshape a Maderoterapia. Všetky tieto ošetrenia súvisia so zdravým telom, pomáhajú naštartovať metabolizmus pri štarte so stravovacím plánom, udržujú zdravý lymfatický systém a bonus k tomu, formujú postavu čo ocení každá/ý.


Čo to vlastne telové ošetrenie BODYSHAPE je a aké má výhody?


Za týmto názvom sa skrýva jedinečné prístrojové ošetrenie, ktoré prináša úžasné výsledky v oblasti redukcii nežiadúcej celulitídy a odbúravaní tukového tkaniva. Ide o prístrojové telové ošetrenie, ktoré Vás zbaví nie len tuku a celulitídy, ale zároveň postavu aj modeluje a odbúrava nežiadúce centimetre.


Prostredníctvom pôsobenia vysokofrekvenčných vĺn, ultrazvuku, podtlaku a vákuovej masáže tak prístroj BODY SHAPE nie len formuje postavu, ale zároveň zlepšuje cirkuláciu krvi a zvyšuje podiel kyslíku v ošetrovanej oblasti. Okrem toho dochádza tiež k zlepšeniu fungovania obehu lymfatického systému. Ten z tela odplavuje toxíny a látky, ktoré ovplyvňujú vznik celulitídy. Tým, že tento prístroj masíruje a zároveň využíva efekt satia, prehrievaním tkaniva tak dochádza k látkovej výmene, čím sa tukové bunky zmenšujú. Najväčšou prednosťou tohto prístroja je, že pri jeho použití nedochádza k poškodeniu žiadnej vrstvy kože, pričom zároveň pôsobí veľmi efektívne a predovšetkým, jeho výsledky sú viditeľné. Tento prístroj tak spája všetko to, čo doposiaľ žiaden iný prístroj zameraný na telové ošetrenie. Pôsobením vyššie spomenutých funkcií dochádza k spevneniu kože, odstráneniu celulitídy a v neposlednom rade k stimulácii tvorby kolagénu.


Tento prístroj je možné použiť na akúkoľvek problematickú partiu na tele – podbradok, tvár, nohy, zadok, zadné stehná, brucho a boky, pričom samotná procedúra trvá približne 30 minút.


Výhody telového prístrojového ošetrenia BODY SHAPE:


· Formovanie postavy,


· zlepšenie cirkulácie krvi,


· zlepšenie fungovania obehu lymfatického systému,


· zmenšovanie tukových buniek,


· spevnenie pokožky,


· odstránenie celulitídy,


· stimulácia tvorby kolagénu.


Tak ako, stretneme sa v Refresh? Budem sa na Vás tešiť.Lenka


* Objednať na toto telové ošetrenie sa viete online na stránke www.refresh-studio.sk alebo telefonicky priamo u mňa na t.č. 0915 888 047.


* text zo stránky Refresh Estetic Studio11 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page