top of page

Som Lenka

WhatsApp Image 2022-08-31 at 15.36.16.jpeg

Mama 3,5 ročného dievčatka, bývala riaditeľka v banke, ktorá si prešla radikálnou zmenou postavy dva krát.

Životný štýl, ktorým som bola vedená v detstve ma priviedol na váhu 89 kg. To nie je výhovorka ani obviňovanie, je to fakt. Bola som obklopená vyprážaným jedlom, po obede prišiel vždy dezert, aktívny pohyb mi blízky nebol a posmešky ako sadelko som zajedala teplými oškvarkami. Aké výstižné, však? Druhá zmena prišla po pôrode a v oboch mojich premenách som znížila hmotnosť o viac ako 23 kg.

 

Viem, čím si ľudia prechádzajú pri zmene stravovacích návykov a cestou za svojim snom byť zdravý a cítiť sa dobre vo svojom tele.

Dôvody prečo sa ľudia rozhodnú stravovať sa podľa individuálneho stravovacieho plánu, sú rôzne. Môže to byť vysnívaná konfekčná veľkosť, zmena stravovacích návykov, civilizačné choroby, pocit únavy alebo sa chcú vyvážene stravovať.

To, ako sa stravujeme totiž ovplyvňuje nielen našu fyzickú kondíciu a choroby, ale hlavne aj psychickú rovnováhu. Vyváženou stravou viete ovplyvniť nervozitu aj mieru stresu, ktorý zapríčiňuje zdravotné problémy.

Ak ste sa tu našli a chcete sa cítiť vo svojom tele dobre, rada vám s tým pomôžem. Prvý a najťažší krok, je odhodlať sa na takúto zmenu. Na záver Vás čaká ale neopísateľný pocit spokojnosti a verte, stojí to za to. Vytvorením stravovacieho plánu nezmeníte život k lepšiemu len sebe, ale môžete aj svojej rodine. Stravovací plán je vytvorený individuálne na mieru podľa potrieb klienta. Široký výber receptov však ulahodí aj celej rodine.

bottom of page