top of page

Premeny

IMG_20221204_193117.jpg

Kedy uvidím zmenu? A koľko kilogramov schudnem za mesiac? 

Tak znejú vaše najčastejšie otázky po obdržaní stravovacieho plánu.

Moja odpoveď znie: Ja vám vypracujem individuálny stravovací plán priamo pre vás, vaše životné potreby a cieľ, ktorý chcete docieliť. To, či ho budete dodržiavať na 100 % je už na vás. Som tu pre vás vždy, ak máte dotazy k stravovaciemu plánu alebo potrebujete inú radu z oblasti výživy. Viem, aké to je začať od začiatku a je to veľká zmena. Túto zmenu však robíte pre seba, pre svoje fyzické či psychické zdravie, pre svoju rodinu a deti. 

Najčastejšia chyba, ktorú robíme je neustále váženie sa. Niekto aj každý deň, niekoľkokrát do dňa. Nerobte to, pod tým číslom na váhe sa skrýva množstvo údajov ako pomer svalstva, telesný tuk, viscerálny tuk aj telesná voda a býva to často údaj, po ktorom ostaneme frustrovaný a ideme o krok späť. Ak sa potrebujete premeriať, urobte tak v špecializovanom centre na premeranie telesných hodnôt a nastavte si napríklad mesačný cyklus premerania. Takéto premeranie vám rada spravím aj ja v Refresh Estetic Studio v Pezinku. Ďalšia rada je, odfoťte sa spredu, z boku a porovnávajte si fotografie. 

V príspevkoch vidieť premeny zväčša po trojmesačnom dodržiavaní stravovacieho plánu. Tá moja je už viac ako 7 ročná, ale udržiavať je občas ťažšie a hlavne, ak máte genetickú predispozíciu najčastejšej civilizačnej chorobe - obezita.

Robíte to pre seba a ja som tu vždy pre vás. Najlepšie vám poradí niekto, kto si prešiel tým čo vás čaká vo vašej premene. 

bottom of page